ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ ДИТИНИ З КОРИСТЮ ТА ЗАДОВОЛЕННЯМ

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ ДИТИНИ З КОРИСТЮ ТА ЗАДОВОЛЕННЯМ? ВАРТО ЧИ НЕ ВАРТО ВІДПРАВЛЯТИ ДИТИНУ НА ВІДПОЧИНОК ДО ДИТЯЧОГО ТАБОРУ?

А чи корисно? А чи варто? А чи не даремно потрачені кошти та час?

Наближається до завершення 2019 рік, а це означає, що зовсім скоро новорічні свята, для школярів нерозривно пов’язані із зимовими канікулами. Тому варто вже зараз подбати про купівлю путівки до ЗИМОВОГО ТАБОРУ 2020 та куди: в УКРАЇНІ? ЗАКОРДОН?

Зимовий табір2020 для дітей «дарує дитині море чар, казки, а також корисних навичок та знань під час посиденьок біля каміну, вечірок і навчальних тренінгів.

Зимовий табір2020 для дітей — це катання на лижах, ковзанах, сноутюбах, вплетене в захоплюючу ігрову програму, що не дозволить засумувати жодному маленькому учаснику веселого табірного життя.

Дитячий табір на зимові канікули2020 пропонує навчитися зимовим видам спорту, катання на конях, страшенно цікаві екскурсії, квести та небанальну розважальну програму з етнічним нахилом.

В Зимовому дитячому таборі дітлахи беруть участь у безлічі конкурсів та квестів, ігр, отримують подарунки, унікальні позитивні емоції та досвід взаємодії із однолітками.

Обираючи варіант Табору на зимові канікули2020, не забувайте керуватися в першу чергу бажанням дитини взагалі кудись їхати, її інтересами та нахилами.

Дитячі Зимові табори на канікули 2020 — відмінний спосіб проявити самостійність, розвинути почуття відповідальності, знайти справжніх друзів.

І не настільки важливо це буде Зимовий Дитячий Табір Фреш у Пущі Водиці під Києвом, чи активний табір Фрістайл Діскавері у Карпатах, чи може табір ФАЙНО КЕМП у Пользі в Мурзасихле – для дитини це буде пізнавальним, корисним, цікавим та подарує незабутні емоції.

А ПОВНИЙ КАТАЛОГ ПРОПОЗИЦІЙ ЗИМОВОГО ВІДПОЧИНКУ2020 ДЛЯ ДІТЕЙ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПОДИВИТИСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ЗИМОВИЙ ВІДПОЧИНОК 2020 ДЛЯ ДІТЕЙ НА ПІДЛІТКІВ

Бажаєте цікаво та з користю провести зимові канікули? ТОДІ ДЗВОНІТЬ НАМ

044 332 67 42, 095 611 55 41, 068 365 04 81

Або пишіть на zakazvog@ukr.net