Шевченко-тур вихідно дня у Моринці із Києва

Шевченко-тур вихідно дня у Моринці із Києва
Канів, Моринці
12.05, 01.06, 13.07, 03.08
Усі дати
1 день
Туристичний автобус 468 км.

ПРОГРАМАДАТИ ТА ВАРТІСТЬМАРШРУТ ТА ТРАНПОРТФОТО

О 8:00 виїзд на екскурсію з Києва в Канів на туристичному автобусі від станції метро «Іподром».
Переїзд в історико-культурний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка». Ви відвідаєте «Шевченківський національний заповідник» у Моринцях. Ви дізнаєтесь історію родини майбутнього поета та познайомитесь з побутом селянської родини ХІХ ст., побачите хату Якима Бойка, в якій народився Тарас Григорович, та пройдетесь «садком вишневим біля хати».

Обід в садибі зеленого туризму.

Наступною зупинкою буде мальовниче село Будище, там ви побачите маєток поміщика Енгельгарта, де козачкував Тарас. Колись це був один із найкрасивіших маєтків Черкащини, де окрім самого палацу був дендропарк, каскад ставків, алеї, а також «столітні дуби Тараса Шевченка», в яких майбутній поет ховав свої дитячі роботи. Ці дуби стали лауреатами конкурсу «Національне дерево України».

Далі на вас очікує відвідування «Літературно-меморіального музею Т. Шевченка» у Шевченковому, де пролетіли роки дитинства поета. В Шевченковому ви зможете побачити єдину будівлю, що збереглася ще з часів, коли тут навчався грамоті маленький Тарас — «Будинок Диякона».

Екскурсія до Канева. Кажуть, всі шляхи в Україні ведуть до Канева. Тут, на Тарасовій горі, згідно з відомим заповітом, похований письменник і художник, вчений і викладач, а також символ нашої країни — Тарас Шевченко. На вас чекає шлях нагору, на саму вершину Тарасової гори, ви побачите приголомшливу і неосяжну панораму Дніпра*.

Повернення до Києва до 22:00 на станцію метро Видубичі.

*Екскурсія в Канів на Тарасову гору відбудеться без відвідування музеїв.

2019
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень
        12.05 01.06
Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

13.07

03.08

25.08

21.09 14.10    

.

Комфорт-ціна
Включає максимальний набір послуг, який дозволить вам не замислюватися ні про що під час поїздки і в повній мірі насолодитися відпочинком.
Вартість з людини

790 грн
 

Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту

Екскурсія в дорозі

Екскурсія містом

Вхідні квитки по програмі

 Харчування

 Страховка

Додатково оплачуються

особисті витрати

Заказать тур