Парк Софіївка і Буцький каньйон одноденний тур вихідного дня по Україні

Парк Софіївка і Буцький каньйон 1 день

Маршрут  Буки (каньйон), Умань 

18.05, 30.06, 10.08, 06.10
Ціна від 680 грн

ПРОГРАМАДАТИ ТА ВАРТІСТЬМАРШРУТ ТА ТРАНПОРТФОТО

О 7:15 — зустріч з гідом і виїзд на туристичному автобусі з Південного залізничного вокзалу.
Перша зупинка в нашій програмі — у каньйону в селі Буки. Буцький каньйон — одне з природних чудес України, вік гранітних скель, між якими протікає річка — 2 мільярди років. Ви зможете не тільки послухати історії від екскурсовода, але і пройтися, помилуватися силою природи і познімати. Мальовничі кам’яні валуни і злами, пишна зелень — прекрасний фон для пам’ятних фото.

Прибуття в Умань.

Обід.

Парк «Софіївка» — втілення кохання графа Потоцького і його дружини, Софії. Романтична краса парку не залишить байдужим жодного мандрівника. Прогулюючись по тінистих алеям, ви побачите найцікавіші куточки і заглянете в таємничі прохолодні гроти. Насолодитись красою водоспадів і мальовничими озерами, які перетікають один в одне. Вип’єте води з джерел Краси і Мудрості і познайомитеся з античними героями і богами, скульптури яких ховаються серед зелені парку. «Софіївка» прекрасна в будь-який час року!

У вас буде близько 1 години для самостійної прогулянки по парку. Якщо ви хотіли б на повну насолодитися всіма послугами парку — запрошуємо вас в тур В ім’я кохання (екскурсія в Умань), де парку «Софіївка» приділено 100% уваги. 18:30 Виїзд до Києва. Прибуття орієнтовно до 20:30.

 

2019
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень
        18.05 30.06
Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

 

10.08   06.10    

.

Комфорт-ціна
Включає максимальний набір послуг, який дозволить вам не замислюватися ні про що під час поїздки і в повній мірі насолодитися відпочинком.
Вартість з людини

680 грн
 

Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту

Екскурсія в дорозі

Вхідні квитки по програмі

 Харчування

 Страховка

Додатково оплачуються

особисті витрати

 

Туристичний автобус з Києва.

Заказать тур