Одноденний екскурсійний тур в парк Софіївка Умань із Києва

Одноденний екскурсійний тур в парк Софіївка Умань із Києва

Умань

Туристичний автобус  415 км

Ціна 680 грн

ПРОГРАМАДАТИ ТА ВАРТІСТЬМАРШРУТ ТА ТРАНПОРТФОТО

Прибуття на залізничний вокзал м. Києва до 7:00. О 7:15 передбачено зустріч з гідом та виїзд на туристичному автобусі з Південного залізничного вокзалу для всіх, хто хоче приєднатись з інших міст.

8:00 Збір туристів на станції метро «Іподром».

Програма туру

Виїзд з Києва. Майте на увазі, під час перебування в автобусі у вас не буде можливості поспати, адже наш екскурсовод розповість вам цікавенні історії з «життя» дендропарку.

11:00 Прибуття до Умані. Пішохідна екскурсія по стежках та схилах всесвітньо відомого парку «Софіївка»! У будь-яку пору року він знову і знову манить до себе в гості: неспішно прогулятись під кронами розлогих дерев, загадати бажання, покататись на човниках, погодувати білочок, подихати свіжим вологим повітрям, а також повірити у кохання. Тури в Умань не залишають байдужими навіть досвідчених мандрівників! Парк завжди залишає незабутні враження!

Під час екскурсії в Умань ви зможете прогулятись витіюватими стежками «англійського парку», історія існування якого нараховує більше 200 років. Насолодившись свіжістю водоспадів та мальовничими каскадами озер, ви станете свідками історії кохання графа Потоцького та його дружини, гречанки Софії. Парк завжди надихає на романтичні думки! Під час прогулянки вас супроводжуватимуть витончені скульптури античних богів та богинь, а також відомі сюжети «Іліади» та «Одісеї» Гомера. Ви побачите наймальовничіші атракції парку, про які знає не кожен мандрівник, відвідаєте улюблені місця поетів та романтиків: Терасу Муз, міст на острові Анти-Цирцеї, Китайську альтанку та Скалу смерті.

Вільний час для обіду (не включається до вартості екскурсії), прогулянок або пікніка під спів пташок. Рекомендуємо взяти із собою щось для перекусу, або придбати на місці. Також ви можете скористатись додатковими послугами парку.

16:00 Виїзд до Києва.

Прибуття до Києва орієнтовно до 19:00.

 

2019
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень
        01.05

02.06

15.06

Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

13.07

28.07

25.08

07.09

21.09

19.10 03.11  

.

Комфорт-ціна
Включає максимальний набір послуг, який дозволить вам не замислюватися ні про що під час поїздки і в повній мірі насолодитися відпочинком.
Вартість з людини

680 грн
 

Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту

Екскурсія в дорозі

Вхідні квитки по програмі

 

 Страховка

Додатково оплачуються

особисті витрати

 

Туристичний автобус 415 км


Заказать тур