На південь Київщини (Буки-Пархомівка-Фастів-Ковалівка) тур вихідного дня Україною

На південь Київщини (Буки-Пархомівка-Фастів-Ковалівка)

Буки (парк), Пархомівка, Фастів 1 день
19.05, 16.06, 14.07, 18.08
Ціна 650 грн
Туристичний автобус .Орієнтовно 300 км

ПРОГРАМАДАТИ ТА ВАРТІСТЬМАРШРУТ ТА ТРАНПОРТФОТО

Роботи Реріха в Пархомівці, католицький костел у Фастові, ландшафтний парк у Буках і сучасне українське село у Ковалівці.

Увага! Це дуже цікавий і насичений тур; вільний час у Букському парку — невеликий. Якщо ви хочете більш спокійний тур — дивіться програму Парк Олександрія + Буки.

08:00 Виїзд із Києва на автобусі від ст. метро «Іподром».

Переїзд до Пархомівки. Огляд Покровської церкви та мозаїки, зробленої за ескізами Миколи Реріха. Цікавий той факт, що церкву довго не хотіли освячувати, так як знаходили багато нетипових для православ’я символів і знаків. Які саме знаки та символи — екскурсовод покаже вже на місці.

Обід у кафе.

Прямуємо до села Буки. Прогулянка-екскурсія по приголомшливому ландшафтному парку. Ви побачите знаменитий київський фонтан з Майдану Незалежності, незвичайний храмовий комплекс, водоспади, фонтани, альтанки, численні скульптури та багато іншого. Потрапити на територію комплексу можна, переїхавши дамбу, через яку переливається вода — спеціально для того, щоб приїжджі не завозили на колесах бруд у Букський ландшафтний парк:)

Переїзд в Ковалівку. Це сучасне українське село з парками, лебедями на ставках мальовничими альтанками. А років 15 тому тут була звичайна і непримітна глибинка, яка з часом перетворилася на «українську мрію». Відвідавши Ковалівку ви зрозумієте, як має виглядати сучасне українське село 🙂

Короткий переїзд у Фастів. Відвідування католицького костелу Воздвиження Святого Хреста, побудованого на початку ХХ століття. Це неординарна культова споруда, виконана у кращих традиціях неоготики.

Повернення до Києва на станцію метро «Теремки» орієнтовно на 20:00.

 

2019
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень
        09.05 16.06
Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

14.07

18.08 15.09 13.10 10.11  

.

Комфорт-ціна
Включає максимальний набір послуг, який дозволить вам не замислюватися ні про що під час поїздки і в повній мірі насолодитися відпочинком.
Вартість з людини

650 грн
 

Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту

Екскурсія в дорозі

Вхідні квитки по програмі

 Харчування

 Страховка

Додатково оплачуються

особисті витрати

 

 

Заказать тур