Чигирин — Суботів — Холодний Яр 1-но денний тур вихідного дня Україною

Чигирин — Суботів — Холодний Яр

Маршрут Суботів, Холодний яр, Чигирин

Туристичний авобус

ПРОГРАМАДАТИ ТА ВАРТІСТЬМАРШРУТ ТА ТРАНПОРТФОТО

8.00. Виїзд з Києва.

Екскурсія у Чигирин. Якщо по дорозі ви прочитали «Чигиринщина» — знайте, ви вже в місті славних козаків, вільних духом людей, які найбільше люблять свободу! XVII ст. для Чигирина і для всієї території України увійшов у сучасну історію як період Визвольної війни українського народу проти загарбників. Боротьбу цю очолив Богдан Хмельницький, який зробив Чигирин столицею.

Під час екскурсії заповідником ви побачите Чигиринський історичний музей, підніметеся на Кам’яну гору, на якій височить велетень-пам’ятник Богдану Хмельницькому, а також бастіон Дорошенко.

Час обідати.

Переїзд у с. Суботів — рідні місця славного гетьмана, де побачите пам’ятку архітектури ХVII ст. — Іллінську церкву. Ви її вже десь бачили? Не дивно! Зображення саме цієї церкви знаходиться на 5 українських гривнях! Доторкнетеся до усипальниці Хмельницького: мурашки по шкірі вам забезпечені, адже ви торкаєтесь самої історії!

Переїзд в унікальне урочище Холодний Яр — вікові дерева у природній балці, в якій навіть влітку температура не перевищує 20 градусів. Тут панує майже містична атмосфера! Саме з цими лісами пов’язаний ще один повстанський рух — Коліївщина. Чому така назва і хто такий Максим Залізняк ви дізнаєтесь під час екскурсії-прогулянки Холодним Яром. У кінці екскурсії — відвідування Мотронинського монастиря і дотик до тисячолітнього дуба Залізняка ( майже 9 м в обхваті!).

Вам точно захочеться залишитися тут подовше… але пора повертатися додому!

Прибуття в Київ до 23:00 (в залежності від трафіку на дорогах і погодних умов) до ст. м. «Вирлиця».

 

2019
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень
        09.05 28.06
Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

27.07

25.08 15.09 06.10    

 

Комфорт-ціна
Включає максимальний набір послуг, який дозволить вам не замислюватися ні про що під час поїздки і в повній мірі насолодитися відпочинком.
Вартість з людини

850 грн
 

Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту

Екскурсія в дорозі

Вхідні квитки по програмі

 Харчування

 Страховка

Додатково оплачуються

особисті витрати

 

Туристический автобус 

Заказать тур