Обов’язкові документи для оформлення дитини у дитячий оздоровчий табір

Обов’язкові документи для оформлення дитини у дитячий оздоровчий табір

Поїздка дитини до дитячого таобру, особливо вперше, завжди хвилюючий, бо невідомий процес як для дитини, так і для батьків зокрема. Адже поїздка дитини до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку є унікальною можливістю для неї стати більш самостійною, навчитися налагоджувати взаємини з однолітками в новому колективі, отримати нові враження, знання та навички. І від того, як вона проведе цей час, буде залежати і від Вас, як бітьків, також.

Перед тим, як відправити дитину на відпочинок обов’язково поспілкуйтеся з нею про поведінку у закладі, дотримання правил внутрішнього розпорядку, особистої гігієни, про толерантне відношення до оточуючих.

Документи, які необхідні для прийому дитини у заклад:

Путівка

Анкета для табору

Копія свідоцтва про народження

Медичні довідки про стан здоров’я: форма 079О , довідка про санепідеміологічне оточення

*Путівка дійсна лише за наявності оформленої медичної довідки форми 079 О (у довідку вписуються перенесені захворювання та зроблені щеплення, а також дані про епідемоточення та відсутність протипоказань щодо перебування у закладі) — стандартної для дитячих таборів України та довідки про санепідеміологічне оточення (береться за три робочі дні до заїзду у поліклініці за місцем проживання.

Зверніть увагу на те, щоб інформація у медичних документах відповідала дійсності! Якщо ви вирішили приховати інформацію про фактичні хвороби вашої дитини, вся відповідальність за можливі наслідки цього покладається на вас!!!

При написанні заяви ОБОВ’ЯЗКОВО попередити про наявні алергічні реакції на певні продукти харчування або непереносимість

ЦЕ ВАЖЛИВО!

1. Забирати дитину із закладу можна лише, подавши заяву на ім’я директора встановленого зразка та отримавши дозвіл, а також показавши оригінал документа на дитину.

2. При вивезенні дитини більш ніж на добу батьки повинні надати довідку про стан здоров’я дитини та про відсутність контактів з інфікованими хворими.

3. При вивезенні дитини із закладу за систематичне порушення режиму та правил поведінки (фізичне приниження гідності дітей, самовільний вихід за територію, куріння, вживання алкоголю, наркотичних речовин, зловмисне пошкодження чужого майна) або при вивезені дитини за сімейними обставинами вартість невикористаних днів не компенсується.

Дитячі табори Україна Літні канікули

Дитячі табори Україна Весняні канікули

Дитячі табори Україна Осінні канікули

Дитячі табори Україна Зимові канікули