Новий 2020 рік на Волині+резиденція Діда Мороза в Білорусії!!! Новорічний тур по Україні 2020

Фішки Новорічного туру 2020

  • Познайомимось із справжнім Дідом Морозом та отримаємо від нього подаруночки на Новий рік
  • Відвідаємо один із об`єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО — Біловезьку Пущу та побачимо головних його жителів — зубрів
  • Максимально познайомимось із життям та побутом білорусів

1-й день 30.12.19

Прибуття в #Ковель до 07:40 (квитки купуються самостійно). Збір групи, знайомство з гідом.

Посадка в автобус. Вирушаємо у #Білорусь. Перетин кордону.

По дорозі зупинка в Кобрині, час для обміну валют (рекомендуємо брати з собою долари США чи євро) та обіду.

Переїзд у #Бездеж. Ви відвідаєте музей народної творчості «Бездежський фартушок». В затишному музеї зібрана колекція тканих фартушків, жоден з яких не повторює орнаментом інший, а також рушників, скатертин та національного одягу з аутентичними білоруськими візерунками. Біля музею притулилась селянська садиба «Коло плеса», де можна доторкнутись до простого життя селянина Західного Полісся. Після екскурсії на вас очікує дегустація традиційної бездежської кухні, показ народного промислу та веселе катання на бричці або санях (по погоді). Бездежські Дід Мороз зі Снігуронькою зустрінуть вас у ялинки з привітанням та хороводами. Ви зможете взяти участь у веселих конкурсах та отримати сувеніри на пам’ять.

Переїзд у Брест. Поселення в готелі.
2-й день 31.12.19

08:00 Сніданок в готелі.

Виїзд в Біловезьку пущу. Заповідний праліс, де під велетнями-деревами бродять велетні-зубри, а від свіжості повітря йде обертом голова у міських жителів… Ви побуваєте на екскурсії по заповіднику, побачите годівниці, познайомитесь з жителями вольєрів. А після знайомства з казковим лісом та його мешканцями, завітаєте до гарної дерев’яної резиденції з різним ґанком. На поріг вийде дідусь з білою бородою… Бо саме тут, в заповідному місці живе білоруський Дзед Мароз. Впевнені, ви були добрими хлопчиками та дівчатками цього року! Адже в садибу не всі можуть потрапити;)

На узліссі Біловезької пущі притулилась ще одна старовинна будівля, що колись належала ліснику. Зараз у ній розташувався музей народного побуту та старовинних технологій. Садиба теж старовинна зверху донизу: від даху з осикової щепи до частоколу навколо, щоб дикі мешканці пущі не завітали у гості. Тут можна побачити багато речей, що здадуться нам незнайомими. Ви дізнаєтесь, як виглядали старовинні ковзани, побачите на свої очі, що таке «постоли», як саме спали «на печі». Як раніше пряли нитки, ткали та валяли.

Повернення до Бресту.

Чи знаєте ви, що у Бресті досі працює ліхтарник, без якого вулиці не засяють теплими вогнями? Кожного вечора він виходить на центральну вулицю Бресту, щоб запалити ліхтарі — і тільки з цього моменту з’являється вечірнє освітлення. Не тільки туристи, але й мешканці міста люблять спостерігати за цим медитативним заняттям, що занурює до минулого…

Оглядова екскурсія затишним містом.
3-й день 01.01.20

Сніданок в готелі.

Вільний час в місті та чудова нагода придбати сувеніри собі та близьким з цієї незабутньої подорожі. Рекомендуємо узяти пару синьо-білих баночок згущеного молока, що має смак дитинства. Не забудьте також поласувати дерунами, адже не можна побувати в Білорусі, та не скуштувати деруна!

14:00 Виїзд в Ковель. Орієнтовне прибуття до 19:00 (в залежності від часу перетину кордону). Рекомендуємо брати квитки на потяги, що відправляються після цього часу.

Базова ціна Вартість з людини 3950 грн

Комфорт-ціна Вартість з людини 4520 грн

У вартість туру входить:

Транспорт
Проїзд на туристичному автобусі  по всьому маршруту
 Екскурсії та вхідні квитки
Супроводжуючий
Вхідні квитки по  програмі комфорт у вартості туру по базовій програмі  за додаткову плату
резиденція Діда Мороза 12 руб. дорослий та 10 руб дитячий; музей народного побуду та старовинних технологій – 15 руб дорослий та 10 руб дитячий; вольєри – 4 руб. дорослий та 3 руб. дитячий 
Екскурсія в музеї Бездежский фартушок з квитком +по  програмі комфорт у вартості туру по базовій програмі  за додаткову плату 
 Проживання
Проживання у готелі
 Харчування
Сніданки
Обід на місці за додаткову плату по базовій програмі а по  програмі комфорт у вартості туру   
 Страховка
Страховий поліс 5000 грн/ос, виписаний на групу. Страхова компанія «Інтер-плюс».
 
Детали 0937231033, 0956115541 068 365 0481
zakazvog@ukr.net

Заказать тур