Ментальний велнес (wellness) та його значення для людини

Ментальний велнес (wellness): вплив думок людити на її здоров’я

Ментальне здоров’я присутнє завжди та скрізь. Його можливо зрівняти з повітрям. Ми зовсім не звертаємо увагу на те як і коли ми дихаємо. Аналогічно і з ментальним здоров’ям, ми його практично не бачимо, проте жити без нього не можемо.

Темп життя сучасної людини прискорюється з кожним днем, а разом з ним і зростає й психоемоційне напруження. Люди намагаються з цим боротися, навіть не задумуючись про те, що світ не стоїть на одному місці та постійно змінюється, а це в свою чергу призводить до збільшення стресів, котрих по правді кажучи, позбутись то і неможливо, а з ними потрібно просто навчитись справлятись. Але хочеться ж це зробити без фармакологічних засобів, без таблеток але ефективно…..

Наскільки ж важливим є ментальне здоров’я для людини та яку роль відіграє?

Загальну картину здоров’я людини, згідно досліджень науковців, складають лише 9 основних блоків: генетика, молекулярне здоров’я, функціональне здоров’я, стан внутрішніх органів, здоров’я шкіри, образ життя, ментальне здоров’я та мета людини. Саме ментальне здоров’я відіграє досить важливу роль і не в якомусь окремому блоці людського життя а в кожному!!!

Давайте задумаємось…. Якщо людину турбують психологічні травми, стрес…то чи зможе вона позбавитись цього за допомогою вітамінних крапельниць та інших медичних препаратів……