Ментальне здоров’я: чого варто уникати щоб бути здоровим

Ментальне здоров’я: чого варто уникати для цього

Давайте поговоримо про наші звички, котрі заважають нам бути повноцінно здоровими?

Офісна робота та сидячий спосіб життя

Дослідниками University College London було встановлено тісний звязок між відустністю фізичної активності та високим рівнем депресії. Щоб кожного з нас це не спіткало є прекрасна можливість знизити депресивні почуття та негатив на 20% і це виявляється досить просто.

Для цього достатньо у свій активний життєвий графік внести фізичні навантаження вього лиш 3 рази на тиждень. До прикладу відмовитись від ліфту і у ці дні піднятись сходами.

Наявність в житті токсичних стосунків

Так це не помилка та даний факт має дослідження в UCLA School of Medicine.

За дослідженнями вчених саме тривалі негативні соціальні контакти пов’язані із запаленнями здатні викликати серцево-судинні розлади, гупертонію чи навіть рак.

Сюди дослідники віднесли як особисті стосунки, так і стосунки з колегами, друзями та сім’єю. Адже навіть невеличкі непорозуміння згубно впивають на нас та викликають спочатку зниження самооцінки, потім посилення тривоги а там і до депресії недалеко….

Нестача сну

Ах скільком вона знайома… Дослідники UCLA School of Medicine розглядають сон, як основу для перезавантаження усіх систем включаючи функціонування органів мозку, центральної нервової системи та органів травлення. Тому не варто нехтувати сном.

Можливо сьогоднішній Ваш поганий настрій це просто недосип:)

Нестача часу для себе….

Як часто Ви кажете собі: «Ай потім. Ще встигну. Ще буде на це час. Пізніше….»

Памятайте: відсутність часу на себе, на те щоб зробити саме те що хочеться, а не те, що треба з часом лекго може стати джерелом стресів та роздратувань. Можливо варто таки знайти час і на себе на побути в гармонії з самим собою, хоч декілька хвилин в ранці з кавою чи смачним вечірнім чаєм?

Сутулість

Дослідження поведінкової терапії та експериментальної терапії вказують на те, що сутулість людини негативно впливає на її настрій. В той час коли пряма постава, розправлені плечі та підняте підборіддя вселяють у людину активність та підвищують настрій.

Тому збираючись обов’язково зазирніть у дзеркало, щоб переконатись, що сьогодні як і завжди ви «вдягнули гарний настрій» і готові до нових досягнень.

Надмірна чутливість

Згідно досліджень Psychology today, у людей, котрі найважче переносять стрес мають підвищений рівень кортизолу (гормон страху). А гормон в свою чергу у відповідь нам знижує імунітет та щільність кісток, сприяє підвищенню кровяного тиску та рівень холестерину, а також впливає на появу надлишкової ваги..

З іншого боку, ті з нас, хто здатен навіть в стресових умовах посміятись, дають «зелене світло організму» та такими своїми діями знижують ризик появи депресії. Більше того мають краще ментальне здоров’я.

Прокрастинація (схильність до постійного відкладування навіть важливих та термінових справ)

Згідно досліджень Association for Psychological Science більшість випадків прокрастинації пов’язані саме зі страхом та тривогою та легко може стати каталізатором (причиною) та джерелом стресу на роботі чи вдома.

Не нехтуйте своїм ментальним здоровям. Адже тіло саме по собі не існує без мозку, як і мозок без тіла. Як і чарівної таблетки чи уколу.

Будьте в гармонії з самим собою — це запорука повноцінного здоров’я!!! Адже здоров’я — це наше все!!!