Про Табір

Перевага табору «Факел» – поєднання безпеки, розвитку і комфорту, але головне – це принципово новий підхід до організації дитячого відпочинку, де діти – головні клієнти, і кожна дитина – вільна особистість.

  • Розкриваємо таланти;
  • Розвиваємо особистісні якості;
  • Пробуджуємо в дітях бажання до активної і свідомої життя;
  • Знаходимо нових друзів.

«Факел» – ми даруємо дітям справжнє дитинство.

Затишок, безпека і комфорт – умови, в яких живуть Ваші діти. Триповерхові і двоповерхові корпуси на самому березі Азовського моря з усіма зручностями в номері.

Будівництво корпусів було вироблено з використанням сучасних високоякісних безпечних будівельних матеріалів та сантехніки виробництва світових лідерів.

Весь відпочинок розбитий на п’ять тематичних напрямків – мовне, спортивно-квестове, архітектурно-дизайнерське, музичне і танцювальне. Так що діти зможуть підібрати ту спрямованість відпочинку, яка їм більше до смаку.

«Факел» розташований безпосередньо на березі моря в 5 кілометрах від Бердянська в змішаній, степовій зоні на власній обгородженій території, що охороняється площею близько 7 гектарів. Дендро-паркова зона «Факела» становить близько 70% території. Вона захищає табір від вітрів і дає тінь у літню спеку.

Літо в Бердянську починається в середині травня. Середня тривалість сонячного часу в червні – 320 годин, в липні – 355, в серпні – 332. Тому вода в морі, особливо в прибережних лагунах, прогрівається дуже швидко і вже в середині травня досягає 20-22 градусів за Цельсієм, а в червні- серпні – 26-28 градусів. У воді Азовського моря міститься велика кількість йодистих і бромних солей, які цілюще впливають на стан здоров’я дітей.

Клімат Азовського узбережжя приморський-степовий, помірно вологий, тонізуючий, без різких коливань температури, з великою кількістю сонця в літній період. Влітку легкі вітри – бризи, які вдень дмуть з моря на сушу, приносять свіже морське повітря, стримуючи спеку. Вночі бризи несуть нагріте повітря зі степу, пом’якшуючи прохолоду. Відносна вологість повітря не висока (60-80%), завдяки чому легше переноситься спека.

Медичне обслуговування

У таборі цілодобово знаходяться штатний лікар і медична сестра, які також (разом з вожатими табору) супроводжують дітей на пляж і знаходяться там з ними.

Кожна дитина на період перебування в таборі і на час переїзду застрахований за двома напрямками: медичне страхування і від нещасного випадку.

Медична страховка входить у вартість зміни.

Безпека

Територія табору надійно захищена і освітлена в темний час доби. Цілодобова охорона і відеоспостереження табору здійснюється спеціальною командою. На пляжі працюють медичний працівник, інструктора з плавання і рятувальники.

Купити путівку в дитячий табір Факел можна на нашому сайті , оформивши заявку у менеджера на zakazvog@ukr.net