Таємниці Хустського замку + Синевир і Долина нарцисів. Великдень! Святковйи тур на травневі свята

Таємниці Хустського замку + Синевир і Долина нарцисів. Великдень!

Маршрут туру: Київ — Житомир — Пилипець — Сойми — Хуст — Велятино — Синевир — Колочава — Іза — Кіреші — Ділове — Рахів — Яремче — Житомир — Київ

Весняний екскурсійний тур з відвідуванням Долини нарцисів і озера Синевир.

Дата виїзду: з 27.04.2019 по 01.05.2019 Цена від 3400 грн

У програмі туру:

 • Затишний Закарпатський селище Пилипець і диво природи – водоспад Шипіт;
 • Мінеральні джерела с. Сойми, с. Кілечін;
 • Столиця Карпатської України м Хуст, таємничий Хустський замок;
 • Термальні басейни “Теплі води” в Велятино;
 • Перлина Карпат – Національний природний парк «Синевир» та озеро Синевир;
 • Музей під відкритим небом «Колочава» і Колочаевская вузькоколійка;
 • Центр реабілітації бурих ведмедів;
 • Центр лозоплетіння – с. Іза;
 • Дегустація закарпатських сирів;
 • Карпатський біосферний заповідник “Долина нарцисів”;
 • Географічний центр Європи, Яблунецький перевал, Яремче;

1 ДЕНЬ.СУБОТА 27.04.2019

19:15 збір групи в м. Київ, м Житомирська (автосалон Інфініті)  і виїзд автобусом до м. Ужгород Закарпатської області.

21:30 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал, заправка БРСМ.

Нічний переїзд.

2 ДЕНЬ.НЕДІЛЯ 28.04.2019

Приїзд в Пилипець (08: 00-09: 00 час вказано орієнтовно).

Пилипець – високогірне село Міжгірського району, розташоване на березі невеликої річки Плошанка, на висоті 750 м над рівнем моря, біля підніжжя гори Гимба.

Пішохідна екскурсія до водоспаду «Шипіт» – одному з найкрасивіших водоспадів України. Водоспад спадає численними мальовничими каскадами, загальна висота водоспаду-14 м(Вхідний квиток оплачується додатково).

Сніданок біля підніжжя гори в місцевому кафе (самостійно).

Переїзд по Міжгірському району з відвідування мінеральних джерел в с. Сойми і с. Келечин.

Далі – переїзд в м Хуст. Розміщення в готелі «Карпати»

Бажаючим пропонується трансфер (факультативно 90 грн.) в село Велятино для відвідування термальних басейнів «Теплі води»Термальна вода санаторію приваблює надзвичайним вмістом йоду й брому (останній має сильну заспокійливу дію), і отримують її зі свердловини глибиною майже кілометр. Вона подібна до вулканічній лаві: має температуру від +45 до +60 градусів за Цельсієм. Перед наливом в ванни її охолоджують до температури людського тіла. Мінералізація (збагачення) місцевої “чудо-води” досягає до 100 грам на літр, у той час як морська вода має всього три грами. Крім цілющих ванн, відвідувачі можуть скористатися іншими атракціями курорту – тюбінг, зіплайн, водна гірка, спортивний майданчик, дитячий лабіринт, кафе-ресторан.(Вхід на територію платний – відвідання басейнів 200 грн. На 2 години, діти ростом до 140 см – 100 грн.)

Повернення в м. Хуст.

Вечірня оглядова екскурсія по місту, де річка Ріка вливається в Тису, біля підніжжя конусоподібної гори, на вершині якої руїни старого замку. Шарм провінції доповнює факт: саме в Хусті в 1939 році було проголошено незалежну державу – Карпатську Україну, зі столицею в місті Хуст. Прогулянка містом познайомить вас з діючою синагогою ХІХ ст., Зсередини спорудження вражає прекрасними настінними розписами. Далі пройде шлях в Лютеранський храм св. Єлизавети, його гострий шпиль чудово видно з Замкової гори, а також вашій увазі – інші пам’ятки міста.

Вільний час і відпочинок.

 • 3 ДЕНЬ.ПОНЕДІЛОК 29.04.2019

  Сніданок у готелі.

  Факультативна екскурсійна програма “Природні чудеса України – Озеро Синевир + Колочава – музей під відкритим небом”. (факультативно, з вхідними квитками і гідом – дорослі – 350 грн. , Діти до 12 років – 300 грн.).

  Виїзд на Синевирський перевал (1000 м), де можна насолодитися чудовими пейзажами Карпатської природи, подихати гірським повітрям, сфотографуватися на пам’ять.

  Екскурсійна програма по Національному природному парку «Синевир» та озера Синевир.

  Озеро Синевир, його ще називають «Морським Оком», «Перлиною Карпат». І дійсно, якщо в літній період дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. У дзеркалі Синевира відбивається вся краса Карпат. Озеро оточене зеленими пралісами – віковими буками та смереками, стовбури яких товщиною в кілька обхватів – це Національний природний парк, який оберігає унікальну флору і фауну: 38 видів рослин і 20 видів тварин занесені до Червоної книги України. В озері плаває форель: озерна, струмкова і райдужна. А на берегах бродять ведмеді, розшукуючи в кущах дикі ягоди. Це край недоторканої природи. День за днем, не зупиняючись, переливають свої потоки в Синевир чотири джерела, прозорі і цілющі. Купатися в озері заборонено, але природа сама застерігає сміливців, зберігаючи холод води навіть у найспекотніші літні дні. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво-блакитний. Повітря тут, як ніде, свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Дивовижна і незвичайно мальовнича краса навколо, яскрава і пахуча влітку, кристально-спокійна взимку, створює унікальну атмосферу, яку неможливо забути.

  Обід в гуцульській Колибі (самостійно)

  Далі в програмі – відвідування єдиної в Україні ведмежою ферми. Основне завдання центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які постраждали від стихійних лих і жорстокого ставлення людей, відродження природної популяції, адаптація до нових умов проживання.

  Приїзд в с. Колочава – велике село на Закарпатті, розташоване по сусідству з озером Синевир, в мальовничій долині між полонинами Стримба, Дарвайка, Роза і Червона. Село Колочава вже неодноразово доводило всім, що воно унікальне не тільки в Закарпатті, а й в Україні.

  Однією з особливостей Колочави є надзвичайно велика кількість пам’ятників, пам’ятних плит і скульптур. Деякі з них настільки незвичайні і оригінальні, що побачити їх можна тільки в Колочаві. Одним з найпопулярніших музеїв є музей під відкритим небом «Старе село» – перший сільський музей архітектури та побуту в Закарпатті. Відвідавши його, ви потрапите в село стародавньої Верховини, побачите кілька тисяч самобутніх колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією культури і побуту місцевих жителів. Далі в програмі – відвідання унікального музею – «Колочавська вузькоколійка», єдиного в Україні музею, який відтворює історію карпатської вузькоколійки. Ешелон складається з раритетного паровоза і 10 вагонів. Кожен вагон відтворює процес транспортування за різної влади, яка панувала в цьому регіоні. У кожному музейному вагоні – унікальні експонати, що розповідають про історію вузькоколійок на Закарпатті, про роботу і побут залізничників та їхніх пасажирів. Кожен з гостей музею «Колочавська вузькоколійка» може відчути себе пасажиром історичної залізниці, провідником і навіть черговим по станції.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 4 ДЕНЬ.ВІВТОРОК 30.04.2019

  Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

  Переїзд в с. Бараново, де на базі вівцеферми розташована відома сімейна сироварня, в якій працюють справжні ентузіасти своєї справи. На ній виробляється 15 видів делікатесів з овечого і коров’ячого молока, а також кілька видів ковбас. Деякі сири виготовляються за особливою рецептурою, якої немає ні в якій іншій сироварні УкраїниВашій увазі пропонується ПОДАРУНОК ВІД ТУРОПЕРАТОРА – екскурсія по сироварні, з розповіддю про технології сироваріння, і дегустацією 8 сортів сиру з вином або йогуртом / кефіром. Вся продукція – екологічно чиста, «Made in Закарпаття». Після цього можна буде придбати вподобаний вам сорт прямо на місці.

  Невелике селище Іза здавна вважається столицею лозоплетіння. У нас буде можливість відвідати місцевий сувенірний ринок і придбати вироби з лози за помірними цінами.

  Виїзд в урочищі Кіреші, Хустський район Закарпатської облВідвідування пам’ятки живої природи – Карпатський біосферний заповідник “Долина нарцисів”. Унікальний ботанічний об’єкт, в якому охороняється найбільший в Середній Європі ділянка зростання нарциса вузьколистого. (Вхідний квиток оплачується додатково)

  Виїзд на екскурсійну програму: Центр Європи – Рахів – Яремче.

  Переїзд в село Ділове – географічний Центр ЄвропиВідвідування Колиби-музею гуцульського побуту.

  Приїзд до Рахова – «центр Закарпатської Гуцульщини»Місто дуже цікаво розташований і знаходиться у вузькій улоговині між горами. Перша письмова згадка про місто датується 1447 роком. Вже тоді воно мало власну печатку і герб, належало до володінь угорських королів. За однією з версій, назва походить від слова “рахувати”, оскільки місто лежало на торгових шляхах і купці, зупиняючись тут, перераховували гроші. Високогірне місто в Україні – середня висота становить 820м над рівнем моря, а перепад висоти між вулицями складає 600м (400-нижня і 1000 – верхня відповідно).

  Далі наша дорога слід повз самий високогірний водоспад Карпат “Труфянец”, а також через Яблунецький перевал – 931 м. висоти над рівнем моря, звідки відкривається дивовижний краєвид на Карпатські гори.

  Переїзд в м.Яремче. Екскурсійна програма по місту Яремче – “перлині Карпат”. Місто, яке розташоване на скелястому березі Прута, дозволить зануритися в світ мальовничої природи та гуцульського колориту. Відвідування водоспаду «Пробій», сувенірного ринку.

  Вільний час в Яремче.

  Нічний переїзд до Києва.

 • 5 ДЕНЬ.СЕРЕДА 01.05.2019

  Приїзд до Києва орієнтовно о 06:00 – 8:00 ранку.

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва, Житомира):

Стандарт двомісний / тримісний: 3400 грн.

Дитина з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 3200 грн.

Доплата за одномісне розміщення: 700 грн.


Стандарт + (новий корпус) двомісний / тримісний: 3600 грн.

Дитина з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 3200 грн.

До вартість туру включено:

 • Проїзд на автобусі: Київ – Пилипець – Сойми – Хуст – Іза – Кіреши – Ділове – Рахів – Яремче – Київ;
 • Проживание в отеле “Карпаты” г. Хуст;
 • Харчування 2 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по м Хуст;
 • Дегустація Закарпатських сирів;
 • Трансфер в с. Іза, с. Кіреші до долини нарцисів;
 • Трансфер та екскурсійна програма центр Європи, Рахів, Яремче;
 • Страховка;
 • Послуги супроводжуючого.

Додаткові послуги за доп. плату:

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти, термальні басейни;
 • Факультативна екскурсія і трансфер;
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);

Заказать тур