Новорічні таємниці Хустського замку + Синевир 2020!Автобусом із Києва

Тури на новий Рік 2020, новорічні тури по Україні, новорічні тури 2020, Новий рік Хуст, Тури на новий рік Синевир, Новий рік Пилипець Виноградів

Маршрут туру: Київ — Житомир — Пилипець — Сойми — Хуст — Велятино — Виноградів — Синевир — Іза — Ділове — Рахів — Яремче — Житомир — Київ.
Новорічний автобусно – екскурсійний тур в Закарпатті

Дата виїзду: 29.12.2019 – 03.01.2020

Тривалість туру: 6 днів, 5 ночей, 4 активних дня.

Вартість туру: від 4100 грн.

Фішки туру:

 • Гірськолижний курорт Пилипець
 • Столиця Карпатської України м Хуст, таємничий Хустський замок;
 • Національний природний парк “Синевир”;
 • Водоспади «Шипот», «Труфянец», «Пробій»;
 • мінеральні джерела с. Сойми, с. Кілечін;
 • с. Іза – центр лозоплетіння;
 • центр реабілітації бурих ведмедів;
 • спа-відпочинок в термальних басейнах “Теплі води”
 • дегустація закарпатських сирів в подарунок;
 • дегустація закарпатських вин;
 • географічний центр Європи;
 • Яблунецький перевал, Яремче;
 • Святкування Нового року з розважальною програмою.

Програма туру
1 ДЕНЬ.29.12.2019 НЕДІЛЯ
19:15 збір групи в Києві біля парковки станції метро Палац Україна , і виїзд автобусом до м. Хуст Закарпатської обл.

О 21:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал.

Нічний переїзд.

2 ДЕНЬ.30.12.2019 ПОНЕДІЛОК
Приїзд в Пилипець (08:00 – 10:00 час вказано орієнтовно).

Пилипець – високогірне село Міжгірського району, розташоване на березі невеликої річки Плошанка, на висоті 750 м над рівнем моря, біля підніжжя гори Гимба.

Пішохідна прогулянка до водоспаду “Шипіт” – одному з найкрасивіших водоспадів Західної України. (Вхідний квиток оплачується додатково).

Підйом на панорамному підйомнику (канатно-крісельній дорозі) до середини гори Гимба, звідки відкривається панорамний вид на полонину Боржаву (факультативний екскурсійний підйом вверх/вниз 140 грн / дор, 80 грн / діти).

Сніданок біля підніжжя гори в місцевому кафе (самостійно).

Переїзд по Міжгірському району з відвідуванням мінеральних джерел в с. Сойми і с. Килечин.

Виїзд в м. Хуст, Закарпатської області., розміщення в готелі «Карпати».

Пішохідна екскурсія до Хустського замку – фортифікаційній споруді XI-XVIII ст. Руїни замку розташовані на вершині високої гори, яка нависає над містом. Кам’яні укріплення були закладені ще в 1090 р. У 1191 р вже існував замок. У 1242 р його захопили і спустошили татари. У XIV ст. замок відбудували. З тих пір він був відомий як зміцнення, яке захищало Мараморошське королівство і соляні рудники. На вершині гори відкривається дивовижна панорама Хустського району.

Вечірня оглядова екскурсія по м Хуст – це місце, де річка Ріка вливається в Тису, біля підніжжя конусоподібної гори, на вершині якої руїни старого замку. Шарм провінції доповнює факт: саме в Хусті в 1939 році було проголошено незалежну державу – Карпатську Україну, зі столицею в місті Хуст. Прогулянка містом познайомить вас з діючою синагогою ХІХ ст., з середини спорудження вражає прекрасними настінними розписами. Далі пройде шлях в Лютеранський храм св. Єлізавети, його гострий шпиль чудово видно з Замкової гори, а також вашій увазі – інші пам’ятки міста.

Вільний час.

3 ДЕНЬ.31.12.2019 ВІВТОРОК
Сніданок у готелі.

Факультативна екскурсійна програма “Природні чудеса України – Озеро Синевир”. (Дорослі – 390 грн., Діти до 12 років – 300 грн., з вхідними квитками і гідом).

Виїзд на Синевирський перевал (1000 м), де можна насолодитися прекрасними пейзажами Карпатської природи, подихати гірським повітрям, сфотографуватися на пам’ять.

Экскурсійна програма по Національному природному парку «Синевир» і озеру Синевир.

Озеро Синевир, його ще називають “Морським Оком”, “Перлиною Карпат”. І дійсно, якщо в літній період дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками, стовбури яких товщиною в кілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. У зимовий період Синевир заворожує – це казкове царство снігу і тиші. Смереки стоять під білою ковдрою, лише час від часу під тихе шелестіння звільняють гілки від важкого снігового покриву. Повітря тут, як ніде, свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею, утворилося в післяльодовикового періоду. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера – 10-12 метрів, максимальна – 24 метри.

Вільний час. Колоритний обід в гуцульській Колибі (самостійно)

Переїзд до центру реабілітації бурих ведмедів. Основне завдання центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які постраждали від стихійних лих і жорстокого ставлення людей, відродження природної популяції, адаптація до нових умов проживання.

Повернення в готель. Підготовка до святкування Нового 2020 року.

Святкування НОВОГО РОКУ в ресторані,

жива музика, розважальна програма.

4 ДЕНЬ.01.01.2020 СЕРЕДА
Сніданок у готелі.

Вашій увазі пропонуються 2 факультативні екскурсії – відвідування термальних басейнів «Теплі води» в Велятино, і «Родзинки Закарпаття» з можливістю відвідування дегустації закарпатських вин в Будинку вин Сім’ї Поличка (дегустація сплачується додатково).

Вартість за обидві екскурсії – 190 грн. з людини.

При покупці однієї з екскурсій – 130 грн. з людини.

Виїзна факультативна екскурсія – відвідування термальних басейнів «Теплі води» в селі Велятино.

Термальна вода санаторію приваблює надзвичайним вмістом йоду й брому (останній має сильну заспокійливу дію), і отримують її зі свердловини глибиною майже кілометр. Вона подібна до вулканічної лави: має температуру від +45 до +60 градусів за Цельсієм. Перед наливом в ванни її охолоджують до температури людського тіла. Мінералізація (збагачення) місцевої “чудо-води” досягає до 100 грам на літр, у той час як морська вода має всього три грами. (Вхід на територію платний – відвідання басейнів дорослими – 200 грн. на 2 години, діти зростом до 140 см – 100 грн.)

Повернення в м Хуст. Вільний час для самостійного обіду.

Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Родзинки Закарпаття».

Першим нас зустрічає село Велика Копаня – Столиця близнюків. Невелике село занесено в Книгу Рекордів Гіннеса України завдяки унікальному джерелу джерельної води «Чіргів» і б’є всі рекорди України за народженням близнюків і двійнят. Імовірність того, що у жителів цього села, які вживають воду з джерела, народяться близнюки – дуже висока. Унікальна вода розвозиться десятками літрів по всьому Закарпаттю тим людям, що сподіваються на диво народження.

Виїзд в угорське місто Севлюш (Виноградів) – старовинне місце над Тисою.

Оглядова екскурсія по місту: руїни середньовічного замку «Канків», розкішний палац баронів Перені, навколо якого розкинувся великий парк з екзотичними деревами, костел Вознесіння ХІІІ – ХV ст, монастир і костел францисканців XVI століття, будівля Угочанського жупанату ХІХ століття. У місті мирно живуть люди різних національностей і віросповідань, розмовляють різними мовами, але цілком розуміють один одного і зберігають свої традиції і культуру з давніх часів. Виноградів по праву вважається найтеплішим містом України, з найчистішим повітрям і смачною питною водою.

Дегустація закарпатських вин біля підніжжя Чорної гори в «Будинку вина сім’ї Поличка» (Факультативно 120 грн.). Будинок вина «Гостинна садиба родини Михайла Поличка» знаходиться на околиці м Виноградів, на південно-західному схилі Чорної гори, лісовий масив якої є державним заповідником , а на низьких схилах влітку ростуть сади і виноградники.

Будинок вина пропонує для дегустації вина, виготовлені з винограду, вирощеного на місцевості, що знаходиться на рівні відомої гори Токай в Угорщині. Презентаційною картою будинку вина є ординарне сухе вино «Каберне Совіньйон». Виноградник цього сорту має вік більше 50-ти років, кущі – з великим запасом твердої деревини, тому вино має великий вміст танінів, антиоксидантів, мікроелементів і цукру.

Повернення в готель. Вільний час.

5 ДЕНЬ.02.01.2020 ЧЕТВЕР
Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Переїзд в с. Іза, де на базі вівцеферми розташована відома сімейна сироварня, в якій працюють справжні ентузіасти своєї справи. На ній виробляється 15 видів делікатесів з овечого і коров’ячого молока, а також кілька видів ковбас. Деякі сири виготовляються за особливою рецептурою, якої немає ні в якій іншій сироварні України.

Вашій увазі пропонується ПОДАРУНОК ВІД ТУРОПЕРАТОРА – екскурсія по сироварні, з розповіддю про технології сироваріння, і дегустацією 8 сортів сиру з вином або кавою / чаєм. Вся продукція – екологічно чиста, «Made in Закарпаття». Після цього можна буде придбати вподобаний вам сорт прямо на місці.

Іза здавна вважається столицею лозоплетіння. У нас буде можливість відвідати місцевий сувенірний ринок і придбати вироби з лози за помірними цінами.

Виїзд на екскурсійну програму: Центр Європи – Рахів – Яремче.

Переїзд в село Ділове – географічний Центр Європи.

Відвідування Колиби-музею гуцульського побуту.

Приїзд в Рахів – «центр Закарпатської Гуцульщини».

Місто дуже цікаво розташоване і знаходиться у вузькій улоговині між горами. Перша письмова згадка про місто датується тисяча чотириста сорок сьомим роком. Вже тоді воно мало власну печатку і герб, належало до володінь угорських королів. За однією з версій, назва походить від слова “рахувати”, оскільки місто лежало на торгових шляхах і купці, зупиняючись тут, перераховували гроші. Високогірне місто в Україні – середня висота становить 820м над рівнем моря, а перепад висоти між вулицями складає 600м (400-нижня і 1000 – верхня відповідно).

Далі наша дорога слідує біля самого високогірного водоспаду Карпат “Труф’янець”, а також через Яблунецький перевал – 931 м. Висоти над рівнем моря, звідки відкривається дивовижний краєвид на Карпатські гори.

Переїзд в м. Яремче. Екскурсійна програма по місту Яремче – “перлині Карпат”. Місто, яке розташоване на скелястому березі Прута, дозволить зануритися в світ мальовничої природи та гуцульського колориту. Відвідування водоспаду «Пробій», сувенірного ринку.

Вільний час в Яремче.

Виїзд до Києва. Нічний переїзд.

6 ДЕНЬ.03.01.2020 П’ЯТНИЦЯ
Приїзд до Києва приблизно о 06:00 – 8:00 ранку.

Ціна туру
Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва, Житомира):

Стандарт двомісний / тримісний: 4100 грн.

Стандарт + (новий корпус) двомісний / тримісний: 4250 грн.

Дитина з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 3800 грн.

Доплата за одномісне розміщення: 980 грн.

Новорічна банкетна програма (ОПЛАТА ОБОВ’ЯЗКОВО, при бронюванні)

– 1700 грн. дорослі, 850 грн. діти до 12 років.

До вартості туру включено:
Проїзд на автобусі: Київ – Пилипець – Сойми – Хуст – Іза – Ділове – Рахів – Яремче – Київ;
Проживання в готелі “Карпати” м. Хуст;
Харчування 3 сніданки;
Оглядова екскурсія по м Хуст;
Оглядова екскурсія по Хустському замку;
Трансфер в с. Іза;
Дегустація Закарпатських сирів;
Трансфер та екскурсійна програма центр Європи, Рахів, Яремче;
Страхування;
Послуги супроводжуючого.
Додаткові послуги за доп. плату:
Новорічна банкетна програма (оплата обов’язкова) – вартість уточнюється.
Обіди та вечері.
Особисті витрати, сувеніри.
Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти.
Факультативні екскурсії.

Замовити Новорічний тур:

Zakazvog@ukr.net
093 723 10 33
095 611 55 41
044 332 67 42

Переглянути  інші новорічні тури 

Підібрати тур закордон 

Новий рік Хуст, тури на Закрпаття на Новий рік, Новорічний тур Таємниці Хустського замку, екскурсії на Новий рік 2020 Закарпатті, Новий рік на Синевирі, Новорічний тур в Закарпатті, Географічний центр Європи, водоспад «Труфянец» і водоспад «Пробій», музей- колиба гуцульського побуту, Яблунецький перевал, Яремче, Ворохта 2020, Теплі води Велятино бальнеологія, термальні басейни Закарпаття, дегустація вина закарпатського сиру.#Новогодние Туры 2020, #Новогодние туры 2020по Украине Закарпатье Хуст, #Календарь новогодних туров 2020 по Украине, #Новый год 2020 Заказрпатье, #Новый год 2020 Хуст Закарпатье, #Новогодние туры 2020, #Новогодние СПА туры 2020 #Новогодний отдых 2020 на Закарпатьи на зимние каникулы 2020, #Праздничный отдых 2020 в Берегово, #Новогодний отдых Закарпатье 2020, #Новый Год в Яремче. тур, тури, тур на Говерлу, Вояж Организейшн Груп, відпочинок, закордон, путівки, екскурсії, тури вихідного дня, тури закордон, дитячий відпочинок, літні табори, гарячі пропозиції, оформлення віз, шенген, закордонні паспорти,  Яремче Новый Год 2020, Тур на Новый год По Закарпатью, Закарпатье Новый Год, Новый год в Хотыне, Хотын новый год, Новогодний Тур в Карпаты, Новогодний тур 2020, Новый год 2020 на Прикарпатье, Прикарпатье на Новый 2020 год, Каменец-Подольский на Новый год, Новый год в Каменец-Подольском, Туры Каменец-Подольский Новый Год, черновцы новый год, Хотин новый год, Автобусные Туры по Украине новый год, Новогодние Туры 2020, Туры по Украине В Новый год, Новый год на Шацких озерах, Беловежская Пуща на Новый год, Новогодние туры по Украине отдохни улетно перед концом света, Новогодние Туры 2020 раннее бронирование низкие цены, Новогодние Туры По Украине Более 50 Идей Новогоднего Отдыха, Экскурсионно познавательные туры, Туры на Новый год Новогодний тур в  Новый год в … «Новый год в Эдеме;2020 тур в Кременец,Украина «Новый год 2020, Украина — новогодние туры 2020 большой выбор раннее бронирование, Новогодние туры, Отдых на Новый Год, Туры на 2020 Новый Год, Новогодние туры 2020 — Активный отдых в Украине, Новогодние туры, Новый год в Карпатах, Крыму. Туры на Новый год 2019-2020, Туры на Новый Год в Закарпатье: Акция Новогодння сказка, Новогодняя сказка Закарпатья 2020 — Мукачево —  Украина, горнолыжные туры: Туры на Новый Год в Закарпатье: АКЦИЯ!Новогодние туры 2020 в Каменец Подольский, Отдых на Новый Год, Специальные предложения на Новый Год 2020, Туры на Новый год 2020. Новогодний отдых с праздничными программами на Новогодние праздники. ..Новогодние туры – самые увлекательные маршруты, яркие торжества и лучшие гиды! Вас ждет неповторимое обаяние европейских столиц, …Новогодние Туры В Украине, Новогодние Туры 2020 Из Киева, Рождественские Туры, Рождественские Туры В Украину, Рождественские Туры В Украине, Рождественские Туры По Украине, Мечтаете о ярких впечатлениях? Приглашаем Вас встретить Новый Год в новой, захватывающей обстановке! Новогодний тур — вот, что Вам нужно!Новогодние Туры и Рождество 2020 В Украине, Прием Туристы В Украине, Туры Президентская Елка В Киеве,горящие туры новый год,новогодние предложения 2020,новогодние путевки,автобусный тур по украине,автобусные туры из украины Новогодние экскурсионные туры по украине из киева,туры в европу из одессы,дешевые туры на новый год 2020,горящие туры цены,туры новый год,туры в украину,дешевые туры украина,тур по западной украине на Новый год,тур выходного дня украина,туры украина,туризм в украине

новогодние экскурсии,яремча отдых на новый год,туры на украину,туры на рождество 2020,новый год в египте 2020 из киева,туры новогодние
новогодние каникулы туры,новый год на украине
новогодний тур по украине,новый год в карпатах,новый год во львове,новый год в киеве 2020,новогодние туры 2020 по украине
новый год в карпатах 2020,новогодние туры по украине 2020,новогодние туры по украине,новый год в карпатах 2020 ценыотдых в украине
новогодние туры 2020 из киева,новогодние туры из киева,туры на новый год 2020 из киева,новогодние туры на Волынь из Киева
где встретить новый год 2020в киеве,отдых в карпатах на новый год,новый год 2020 в карпатах,туры на новый год 2020 по украине,
туры в буковель,горящие туры украина,автобусные туры из киева,куда поехать на новый год в украине недорого,отдых в карпатах на новый год 2019
новогодние туры 2019 из украины,новый год под киевом 2019,куда поехать на новый год в украине,новый год в закарпатье 2019
львов новый год,новый год 2019 в киеве,новогодние туры 2019 из одессы,туры по украине из киева,туры по украине на новый год
экскурсии по львову,тур в карпаты на новый год 2019,горящие туры киев, куда поехать на новый год,путевки на новый год, что одеть на Новый год,
рождественские туры, Новый год на море, новый год в орах, новый год на озере, новый год в Полтаве, новый год в Харькове, Новый год в Ровно
экскурсия на Новый год 2019,экскурсия Укранина, горящие туры на Новый год,туры,экскурсии по киеву новый год,новогодние туры
туры по украине, отдых в Украине на Новый год,автобусные туры, туроператоры Украина, Киев, Львов, Ивано Франковск,
Каменец-Подольск, Чернигов, самые дешевые туры на новый год,экскурсионные туры,автобусный тур по Украине, поездка на один день
экскурсии для школьников на каникулы,экскурсия на елку новогоднюю,однодневные экскурсии на Новый год,экскурсии по львову на
Новый год,горящие туры киев Новый год,отель, туры по,отдых в,автобусные туры в европу,подбор тура,экскурсия по,экскурсии выходного дня,туроператоры украины,
горящие туры украина,поиск туров,автобусные экскурсии по Киеву,экскурсии по одессе,туристическое агентство, турпутевки,
путешествия по украине,экскурсии на автобусе,интересные экскурсии,самые интересные экскурсии в ,шоп тур,заказ экскурсий
новый год,год свиньи,поздравления с новым годом,новый год 2019,с новым годом,новогодние поздравления,гадание на новый год,
китайский новый год,с новым годом 2019,старый новый год,поздравления с новым годом 2019,кабан,свинья,поздравления на новый год
новый 2019 год,прикольные поздравления с новым годом

 

 
 

Заказать тур