ГУЛЯЕМ ПО-ГУЦУЛЬСКИ на Новый год 2020!!! Новогодний тур

ГУЛЯЄМО ПО-ГУЦУЛЬСЬКИ на Новий рік!!!
Всім, хто хоче погуляти, щось незвідане пізнати,
санки, лижі та — на гору, танці-шманці до упору,
сніжки, смішки, метушня — з нами в тур ПОРА! ПОРА!

31.12.2019 – 04.01.2020
(5днів/4ночі)

1 день: 31.12.2019

Прибуття у Львів (залізничний вокзал).
08.00 Пропонуємо Вам приєднатися до пішохідної екскурсії “Вулички стародавнього Львова”. Спочатку ми потрапляємо в легендарне серце Львова — пл. Ринок. Колись тут жили королі, князі, до 1939р жваво велася торгівля, а сьогодні це музей під відкритим небом в 45 будинків різних кольорів, стилів і епох. Оскільки у Львові завжди проживало багато представників різних національностей — це неодмінно відобразилося на його історії. Заглянемо ми у квартали: древній Вірменський, строгий Русинський квартали і барвистий Єврейський. Далі наш маршрут пролягає до найвидатніших архітектурних творінь Львова — Латинська катедра, каплиця Боїмів, Домініканський собор, Успенський собор, Вірменська церква. Після чого, ми здійснимо променад по проспекту Свободи, починаючи від пам’ятника Адаму Міцкевичу, а закінчимо «шпацер», біля прекрасного театру Опери та балету ім. С.Крушельницької.
12.00 Виїзд в Карпати, Івано-Франківська область, с. Вишків.
Переїзд в с.Гошів — відвідування Гошівського Василіанського монастиря, розташованого на Ясній горі. Головною його визначною пам’яткою є унікальна чудотворна ікона Божої Матері, на паломництво до неї приїздять за зціленням від різних недуг сотні людей.
Приїзд на базу відпочинку. Поселення. Вільний час.

Підготовка до святкування Нового року. Новорічний банкет (за дод.плату).

З Новим 2020 роком!!!

2 день: 01.01.2020
Сніданок. Вільний час.
На вибір факультативно — катання на лижах чи санках, відвідування басейну, сауни, соляної печери.
ФАКУЛЬТАТИВНО — 15.00 Гріємося біля багаття, печемо ковбаски, пробуємо зварений на вогні куліш (карпатська каша), а потім катаємося на санях — бубонці дзвенять, факели палають — РОМАНТИКА (250грн. з особи).
Вечеря самостійно. Нічліг.

3 день: 02.01.2020
Сніданок. Вільний час.
На вибір факультативно — катання на лижах чи санках, відвідування басейну, сауни, соляної печери.
ФАКУЛЬТАТИВНО — Відриваємося по-повній — «Вечорниці» — національні страви під запальні коломийки (450грн. з особи).
Нічліг.

4 день: 03.01.2020
Сніданок.

Екскурсія «Карпатський трамвайчик» — подорож проходить дуже мальовничим маршрутом уздовж берегів екологічно чистої річки Мізунка, казковими місцями, що іноді перетворюються на справжню екзотику, особливо коли гори нависають над потягом, а колія повторює серпантин ріки і проходить так близько до краю берега, що здається, ніби потяг ось-ось пірне у воду. Ви зможете втамувати спрагу водою з гірських джерел, оздоровитися мінеральною водою «Горянка» (типу «Нафтуся»), спробувати чай з карпатських трав у баби Ганки. Карпатський трамвайчик: дорослі — 200грн., діти до 14років — 75грн.
За бажанням відвідування Центру спадщини Карпатської вузькоколійки. Один з найсучасніших і найцікавіших інтерактивних музеїв України, де до всього можна торкатися, смикати і пробувати. Під час екскурсії можна навчитися визначати вік дерев, побувати в дуплі дерева, погладити вовка, кабана і лисицю та залізти у кабіну машиніста карпатського трамваю. Центр спадщини Вигодської вузькоколійки: дорослі — 75грн., студенти — 45грн., школярі – 35грн.
Обід в кафе (самостійно).
Повернення на базу.
Вечеря самостійно. Нічліг.

5 день: 04.01.2020
Сніданок. Звільнення номерів.
11.00 Посадка в автобус. Виїзд до Львова.
По дорозі зупинка в м.Моршин — невеличке мальовниче містечко на Прикарпатті, розташоване серед прикарпатських заповідних лісів на висоті 340 м над рівнем моря, — добре відомо в Україні і за її межами як оздоровниця, що славиться цілющими джерелами. Це один з кращих бальнеотерапевтичних курортів.
Відвідуємо бювет, ринок сувенірів.
Приїзд до Львова (після 17.00)!!!
Дуже шкода, але гуцульська забава підійшла до кінця. Від’їзд.

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінних або класом вище

Вартість з особи за тур в грн.:

Розміщення в готелі «У Генерала» Вартість в грн.
1-окімнатний 2-хмісний номер 3050 з особи за тур
3-я особа на додатковому місці 2100 з особи за тур
2-окімнатний 4-хмісний номер 2850 з особи за тур
5-а особа на додатковому місці 1900 з особи за тур
Діти до 6 років без претензій на обслуговування — безкоштовно
Обов’язково!!! Доплата за Новорічний банкет:
дорослі — 1300грн. з особи,
діти 14-18років — 1100грн.,
діти 6-14років — 750грн.
У вартість входить: проживання в номерах з вигодами, 4 сніданки, екскурсії по програмі, страховка (групова), проїзд Львів-Вишків-Львів.

У вартість НЕ входить: Факультативні заходи, Новорічний банкет, додаткове харчування, вхідні квитки на екскурсійні об»єкти, користування інфраструктурою бази, прокат лиж, санок.

Важливо знати: туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах або з доплатою можливе одномісне розміщення; турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса. Просимо Вас заздалегідь визначитися з замовленням факультативних заходів.

Замовити новорічний тур   по телефонам:

044-332-67-42

093-723-10-33

044-362-86-59

095-611-55-41

Відправити запит zakazvog@ukr.net или super-tour@ukr.net

#ГУЛЯЄМО ПО-ГУЦУЛЬСЬКИ на Новий рік!!! #ГУЛЯЕМ ПО-ГУЦУЛЬСКИ на Новый год 2020!!! Новогодний тур #турипоУкраїнінаНовийРІк #Львів #Вишків #новийрік #новийрік2020 #туринановийрік2020 #святкуанняновогороку #девідсвяткуватиновийрік

Заказать тур